Kayu Oyunları


Yumurcak tv kanalı ile hayatımıza girdi bu sevimli kahraman kayu. Herzaman hayata birşeyler öğrenmek için bakan bir çocuk profili sergilemekte. Kayu aile yaşantısını çoğu zaman kardeşi ile birlikte geçirip çoğu zaman anne ve babasıda çizği filmde ona yardımcı oluyorlar. 

Kayu oyunları kategorisini açmamızın en büyük amacı daha fazla eğitici ve öğretici oyunları sizlere, çocuklarımıza bir çatı altında toplamak. Kayu oyunu oynarken sizde kendinizi bir anda daha çok bilği ögrenirken bulabilirsiniz. Anne, babalar çocuklarına kayu ile birlikte bir çok bilğiyi rahatça aktarmakta ve onlara iyi bir çocukluk eğitimi vermektedir.

Kayu oyunu oynarken asla ve asla unutmamanız gereken tek bir şey olucak asla bilğisayar karşısında saatlerce oturmuyacaksınız arkadaşlar. Çünkü bilgisayar karşısında günde 1 saat'ten fazla oturmak özellikle çocuk yaşta size fazlası ile zarar verebilir bunu asla unutmayınız.

Sitemizde kayu oyunları kategorimizde sizlerde oyunları oynamaya başlayabilir daha çok güzel oyunlar için iletişim bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

İyi oyunlar arkadaşlar.
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi