Yardım

   

  •  Sitenize en kolay şekilde nasıl ulaşırım?

  Web tarayıcınıza sitemizin adresini yazarak ya da tarayıcınızın sık kullanılanlar bölümüne ekleyerek ulaşabilirsiniz.

   

  •  Aradığım oyuna en kolay şekilde nasıl ulaşırım?

  Aradığınız oyunun kategorisine bakarak veya oyun arama bölümüne oyunun ismini yazarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelerimize özel olarak sunduğumuz bir hizmet bulunmaktadır. Sevdiğiniz oyunları "Oyunlarıma Ekle" butonu sayesinde profilinize ekleyebilir ve sonraki girişlerinizde oyuna hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

   

  •  Siteye eklenmesini istediğim bir oyun/yazı/çizgi film/video/karikatür var. Ne yapmam gerekiyor?

  İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Uygun görüldüğü takdirde zaman kaybetmeden eklenecektir.

   

  •  Oyunu başlatmak için hangi butonlara tıklamam gerektiğini nereden bileceğim?

  Her oyunumuzun altında oyun açıklaması bulunmaktadır. Bu kısımda oyunu başlatmak için hangi butonlara tıklamanız gerektiği ayrıntılı bir şekilde yazmaktadır.

   

  •  Oyunların tuş takımları nelerdir?

  Kontroller, oyundan oyuna değişmektedir. Uzman editörlerimiz, ilgili oyunun kontrollerini oyunların altında sizlere sunmaktadır.

   

  •  Oyunda geçemediğim bir bölüm/sahne var. Ne yapmam gerekiyor?

  Oyunların altına, ilgili bölümü/sahneyi yazarak diğer oyunculardan yardım alabilirsiniz. Daha sıkıntılı durumlarda, İletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz. Editörlerimiz, size en kısa zamanda yardımcı olacaklardır.

   

  •  Oyuna giriyorum; ama açılmıyor. Ne yapmam gerekiyor?

  Her oyunun başlığının yanında şikâyet sistemi bulunmaktadır. Bu sistem aracılığıyla veya İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Açılmayan oyun, en kısa sürede düzeltilecektir.

  Not: Yorumlara yazılan şikâyetler, her zaman takip edilememektedir. Bunun yerine yukarıdaki yöntemlerden birini kullanırsanız çözüme daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

   

  •  Yeniliklerden nasıl haberdar olurum?

  Sosyal medya sayfalarımızda sizleri yeniliklerden haberdar etmekteyiz. Bizleri takip ederek en güncel durumlardan haberdar olabilirsiniz.

   

   

  İyi eğlenceler dileriz.